Karriertani alapismeretek

A Hallgatói Karrierközpont a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karával együttműködve minden félévben meghirdeti előadás-sorozatát. A kétkredites kurzus az összes kar hallgatói számára szabadon választható tantárgy. Célunk, hogy olyan témákat kínáljunk az érdeklődőknek, amelyek által gyakorlati segítséget kapnak az álláskeresésben, illetve később, a munka világában. Az előadások szabadon látogathatóak minden egyetemi polgár és alumni tag számára.

2015/16 I. félév:

• Dr. Pásku Judit (DE, BTK, Pszichológiai Intézet): A kapunyitási pánik és a sokat emlegetett soft skillek (2015. október 6.)
  • Dr. Márkus Edina (DE, BTK, Andragógiai tanszék): A jó önéletrajz titkai (2015. október 20.)
  • Dr. Kőmíves Péter Miklós (DE, GTK): Jogi alapismeretek az első munkavállaláskor (2015. november 3.)
  • Szabó Edit (DE, DEMEK): Az állásinterjú buktatói (2015. november 17.)
  • Péter-Szarka Szilvia (DE, BTK, Pszichológiai Intézet): Hol a helye a tehetségnek a karrierépítésben? (2015. december 1.)
  • Muczán Krisztina (Teva Gyógyszergyár Zrt.): A munkahelyi sikereket támogató kompetenciák megszerzése a diákévek alatt (2015. december 8.)

Előadás-sorozataink: