Karrieriskola

A Hallgatói Karrierközpont a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karával együttműködve minden félévben meghirdeti előadás-sorozatát. A kétkredites kurzus az összes kar hallgatói számára szabadon választható tantárgy. Célunk, hogy olyan témákat kínáljunk az érdeklődőknek, amelyek által gyakorlati segítséget kapnak az álláskeresésben, illetve később, a munka világában. Az előadások szabadon látogathatóak minden egyetemi polgár és alumni tag számára.

2018/19 II. félév:

• Balajthy Dániel: Figyelem, figyelem! – A multitasking mítosza (2019. február 26.)
  • Süvöltős László: Vállalkozni kockázatos? – Öt tipp, hogy sikeres céget építs fel az egyetem után (2019. március 12.)
  • Hüse-Szabó Edit: A sikeres állásinterjú (2019. március 26.)
  • Dr. Semseiné Szekeres Edit: Nyelvtanulási tippek karrierépítőknek (2019. április 9.)
  • Csige Eszter: Generációs különbségek a munkahelyi kommunikációban (2019. április 23.)
  • Makray Réka: A jövő munkahelye 4.0 – A Continental Powertrain Hungaria Kft. Debrecenben (2019. május 7.)

Előadás-sorozataink: