Út a sikeres karrierhez

A Hallgatói Karrierközpont a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karával együttműködve minden félévben meghirdeti előadás-sorozatát. A kétkredites kurzus az összes kar hallgatói számára szabadon választható tantárgy. Célunk, hogy olyan témákat kínáljunk az érdeklődőknek, amelyek által gyakorlati segítséget kapnak az álláskeresésben, illetve később, a munka világában. Az előadások szabadon látogathatóak minden egyetemi polgár és alumni tag számára.

2017/18 I. félév:

• Dr. Csinády Adriána (DE, BTK, Pszichológiai Intézet): Milyen irányt veszek diploma után? (2017. szeptember 21.)
  • Bíró Zsolt (DE, BTK, Pszichológiai Intézet): Tanulási technikák használata a mindennapokban (2017. október 5.)
  • Gesztelyi Tamás  szupervízor, mentálhigiénés szakember: A karrierépítés mentálhigiénés megközelítése (2017. október 19.)
  • Dr. Kun András István (DE, GTK, Vezetés- és Szervezéstudományi Intézet): Megtérül-e a továbbtanulás? A magasabb végzettség bérelőnye a diplomások munkaerőpiacán (2017. november 9.)
  • Dr. Kmeczkó Szilárd (DRHE, Természettudományi Tanszék): A kommunikáció hasznáról és káráról (2017. november 23.)
  • Dr. Pellioniszné Dr. Paróczai Margit (Richter Gedeon Nyrt., Emberi erőforrás igazgató) és Szabó Csilla (Richter Gedeon Nyrt. Debreceni telephely, HR-felelős): Hogyan kezdődik az életpálya a munka világában? Hasznos pályázati tanácsok a gyakorlatból (2017. december 7.)

Előadás-sorozataink: