02 nov

„Szelet a vitorlába” címmel pályaválasztási kiállítást rendezett október 18-19-én a Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal a Lovardában. A rendezvényen a Debreceni Egyetem is megjelent. A kiállítók bemutatták cégüket, iskolájukat, a szakmákat, amelyeket náluk tanulni lehet. A célközönséget elsősorban a nyolcadikos diákok adták, de több középiskola diákjai is részt vettek a kiállításon. A Debreceni Egyetem megjelenését a Hallgatói Kapcsolatok és Szolgáltatások Központja Hallgatói Karrierközpontja koordinálta a hallgatói képviselőkkel együttműködve. A DEHÖK bizottságainak tagjai segítették az érdeklődők tájékoztatását, így jelen volt a standon a Külügyi Bizottság, a Környezetvédelmi Bizottság és az Egészségügyi Bizottság több képviselője, valamint részt vettek a Műszaki Kar hallgatói is.

20171019 524

20171019 506 20171019 511