SZERELDEI FOLYAMATMÉRNÖK (14-9153)

HumanField Kft.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SZERELDEI FOLYAMATMÉRNÖK

(14-9153)

pozícióba.

Feladatok:

  • Mérnöki támogatás biztosítása a szerelési folyamattal kapcsolatos termelési problémák megoldásához,

  • A szereléstechnológia fejlesztése, a projektek véghezvitele,

  • Termékminőséggel kapcsolatos problémák kezelése, helyesbítő intézkedések kidolgozása és bevezetése,

  • Termékkel kapcsolatos műszaki, minőségi problémák kezelése, kapcsolattartás társosztályokkal, beszállítókkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,

  • Aktív angol nyelvtudás,

  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,

  • Előrelépési lehetőség,

  • Versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9153”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés