Villamosmérnök - Foktő

Man at Work Kft.

Feladatok:

  • Beruházások támogatása, villamos karbantartási tervek elkészítése, ezek ütemezésének kialakítása,

  • Árajánlatkérések, helyszíni bejárások dokumentációjának előkészítése, lebonyolítása,

  • Frekvenciaváltók, terepi műszerek, szabályzószelepek állítása, beüzemelése,

  • Villamos, műszeres és automatizálási hibaelhárításban való részvétel,

  • Hiba gyökérokok dokumentálásában (root cause analysis) való részvéte.

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség,

  • Minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Előny:

  • SAP PM rendszer ismerete,

  • Siemens S7 PLC programozási ismeret,

  • Digitális terepi buszrendszerek területén szerzett szakmai tapasztalat,

  • Robbanásbiztos berendezésekre vonatkozó szakképzettség vagy gyakorlat,

  • Érintésvédelmi, villámvédelmi és erősáramú berendezések szabványossági felülvizsgálója jogosultság,

  • Villamos tervezői program (E-PLAN) ismeret.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye:
Foktő

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!
A részletekről érdeklődni Joó Teodóránál!

Szakterületek

  • Elektronika / Telekommunikáció

Munkavégyés helye

  • Foktő