Termelés-előkészítő mérnök (CVO_19_GU_AV)

HÜBNER-H Gumi- és Műanyagipari Kft.

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2500 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, Magyarországon már több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már több, mint 700 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

(GU: gumiipari termékek gyártása)

Feladatai:

  • Gyárthatósági vizsgálat indítása és termékkalkuláció készítése.

  • Gyártási dokumentációk létrehozása, kezelése és rendszerezése.

  • Kalkulációkon alapuló darabjegyzékek létrehozása és módosítása.

  • Termékárak kezelése SAP-ban.

  • Üzemi megbízások kiadása első minta-gyártásra, és szerszámgyártásra.

  • A termelés műszaki támogatása, a gyártáshoz szükséges sablonok tervezése és rajzolása.

  • Utókalkulációk készítése.

  • Termelési paraméterek ellenőrzése.

  • Rajzok készítése.

Elvárásaink:

  • Műszaki diploma üzleti ismeretekkel, ideális esetben gépészmérnök.

  • Aktív német és angol nyelvtudás írásban és szóban.

  • Termelésirányítási rendszer ismerete (SAP).

  • AutoCad rajzolóprogram magabiztos használata. (Catia ismeret előnyt jelent.)

  • Gumi-illetve műanyagipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási rendszer,

  • Számos rendezvény a kikapcsolódáshoz,

  • Tiszta, rendezett munkakörülmények.

fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német és/vagy angol nyelven várjuk.

Kézségek

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Nyíregyháza