Unix server expert

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó

Nemzetközi szolgáltató partnerünk csapatába keresünk az informatikai szolgáltatások biztosításához és üzemeltetési feladatok ellátására új kollégát az alábbi pozícióba

Unix server expert.

Feladatok

  • Vállalati folyamatok és ügyfelek támogatása

  • Az üzletileg elvárt rendelkezésre állás és készenlét biztosítása az üzemeltetett rendszereken

  • Az infrastruktúra fejlesztése, karbantartása, valamint meghatározott rendelkezésre állás biztosítása a rendszerekre vállalt SLA-k betartásával

  • Rendszerfrissítések, biztonsági intézkedések elvégzése, bővítések új megoldások üzembe helyezése

  • Oracle Solaris, Linux rendszerek teljes körű üzemeltetésének támogatása

  • Backup rendszerek üzemeltetése, rendszermentések elvégzése

  • SAN hálózat üzemeltetése, konfigurációja, optimalizálása

  • SOX folyamatok betartása, Audit elvárások teljesítése

  • BCP és DRP folyamatok betartása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

  • Társalgási szintű angolnyelv-tudás írásban és szóban egyaránt

  • Minimum 3 év üzemeltetési tapasztalat, mely kiterjed: Linux disztribúciók, Solaris rendszerek üzemeltetésében való jártasságra, SAN switchek, storage rendszerek ismeretére, szalagos mentési technológiák üzemeltetésében való jártasságra

  • Magas fokú kommunikációs és együttműködési készség

  • Nyitottság készenlét biztosítására a meghatározott SLA alapján

  • Magas szintű problémamegoldó képesség

  • Kezdeményező és felelősségteljes

  • Precíz, megbízható személyiség

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli feladatok, lehetőség a szakmai kibontakozásra

  • Multinacionális munkakörnyezet és inspiráló csapat

  • Vonzó, személyre szabható és széleskörű választékot tartalmazó juttatási csomag

  • Angol nyelvtanfolyam, szakmai továbbképzések

  • Home office lehetősége

Szakterületek

  • IT / Informatika