Treasury munkatárs

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplője

kollégát keres.

Fő feladatok

  • Biztosítótársaság hosszú-közép távú cash flow gazdálkodásának megszervezése

  • Napi likviditási igény megtervezése és biztosítása

  • Vezetői javaslat készítése az igénybe vett banki szolgáltatások körének meghatározása

  • Banki kondíciók figyelése, optimalizálási javaslat megfogalmazása

  • Banki számlanyitások, jogosultságok kezelése

  • Pénzforgalmi költség riportok készítése

  • Banki kapcsolatok technikai kezelése (banki terminálok felügyelete)

  • Eseti jelleggel egyedi átutalások kezelése

Szakmai elvárások

  • Hasonló területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat

  • Felsőfokú gazdasági (pénzügyi) diploma

  • Középfogú angol nyelvtudás

  • Felelős gondolkodásmód, kreativitás

  • Jó tárgyalási és önálló munkavégzési képesség

Előnyök

  • Befektetési, banki pénzforgalmi konstrukciók / folyamatok / műveletek ismerete

  • Számviteli tapasztalat

  • Tervezési és elemzési tapasztalat

  • Pénzügy / bank / biztosító szakirány

  • Informatikai affinitás, adatbázis kezelési gyakorlat

  • Banki terminálok technikai ismerete

Amit kínálunk

  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség

  • Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár

  • Futóklubunk is tárt karokkal vár

  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat

  • Béren kívüli juttatási csomagunk egészségbiztosítási csomagot és kafetériát tartalmaz

  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret

  • Rugalmasan oszthatod be az idődet

Szakterületek

  • Bank / Biztosítás / Pénzintézet