Befektetési szakértő

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplője

munkatársat keres.

Fő feladatok

  • Befektetések nyilvántartásában, egyeztetésében, jelentésében való közreműködés

  • Vagyonkezelőkkel, letétkezelővel való kapcsolattartás

  • Befektetési riportok összeállításában való részvétel (HAS, IFRS)

  • Befektetési eredmények tervezése

  • Tevékenyen részt vesz a befektetési terület zárási feladataiban

  • Nemzetközi kapcsolattartás angol nyelven

Szakmai elvárások

  • 3 év szakmai tapasztalat

  • Felsőfokú gazdasági (pénzügyi) diploma

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Szakmai tanulásra való nyitottság

  • Precíz, felelős munkavégzés

  • Önálló munkavégzési képesség

  • MS Office (Word, Excel) magabiztos ismerete

Előnyök

  • Biztosítási szektorban szerzett szakmai tapasztalat

  • SAP CFM Corporate Finance Management ismeret

  • MS Access ismeret

  • IFRS ismeretek

Amit kínálunk

  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség

  • Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár

  • Futóklubunk is tárt karokkal vár

  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat

  • Béren kívüli juttatási csomagunk egészségbiztosítási csomagot és kafetériát tartalmaz

  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret

  • Rugalmasan oszthatod be az idődet

Szakterületek

  • Bank / Biztosítás / Pénzintézet