Rendszerszervező

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó

Fő feladatok

  • Web alapú megoldások fejlesztésének támogatása

  • Üzleti követelményspecifikáció alapján rendszertervek készítése

  • Projektmunkákban való aktív részvétel (kapcsolattartás üzleti megrendelőkkel, külső beszállítóval és tesztelőkkel)

  • Az elkészült megoldások szervezői tesztelése

  • A rendszerekben előállt incidensek kezelése és dokumentálása

  • Részvétel az új technológiák feltérképezésében és csapaton belüli terjesztésében

Szakmai elvárások

  • 1-3 év rendszerszervezői vagy fejlesztői tapasztalat

  • Szoftvertervezési és modellezési ismeretek – különösen agilis módszertan alkalmazása

  • Magas fokú problémamegoldó képesség, ügyfélorientált személyiség, proaktivitás

  • Precizitás, projektszemlélet, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Projektvezetési tapasztalat

  • Asszertív kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt

  • Agilis módszertan ismerete

Amit kínálunk

  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség

  • Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár

  • Futóklubunk is tárt karokkal vár

  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat

  • Béren kívüli juttatási csomagunk 17 különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is

  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret

  • Rugalmasan oszthatod be az idődet

Szakterületek

  • IT / Informatika