Beszerző - Székesfehérvár

Man at Work Kft.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • MS Office magas szintű ismerete

  • SAP ismeret előnyt jelent

  • Rendszerszemlélet

  • Határozottság, magabiztos fellépés, nagyfokú rugalmasság, önállóság

Feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges anyagok beszerzése

  • Indirekt beszerzési feladatok

  • Napi szintű kapcsolattartás angol nyelven az alapanyaggyárral

  • Esetenként és inkább a jövőben várható stratégiai beszerzési feladatok

  • Vevői kapcsolattartás, megrendelések fogadása, visszaigazolások kiküldése

  • Kiszállítások szervezése, szállítmányozók koordinálása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

  • Exkluzív gyártási technológia

  • Nemzetközi munkakörnyezet

  • Családias munkahelyi légkör

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

Prémium kategóriás autók karosszéria elemeinek gyártásával foglalkozó svájci központú cégcsoport székesfehérvári leányvállalata.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál!

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás

Munkavégyés helye

  • Székesfehérvár