VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (13-9055)

HumanField Kft.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

(13-9055)

pozícióba.

Feladatok:

  • Vevőkkel történő napi kapcsolattartás

  • Szállítmányozási tevékenységekben való részvétel

  • Készletoptimalizálás

  • Társosztályokkal történő együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (előny: közgazdász, logisztikus)

  • Logisztikai területen / vevői kapcsolattartásban szerzett néhány éves tapasztalat

  • A termelő közegben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

  • Aktív angol és / vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér

  • Versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével

és a „13-9055”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.

Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu

Szakterületek

  • Asszisztencia / Adminisztráció