Rendezvényszervező

Tax-System Kft

munkatársat keresünk VII. kerületi munkahelyre

Feladatkör:

  • szakmai rendezvények, konferenciák teljes körű (előkészítés, lebonyolítás, utómunka) szervezése, értékesítése

  • az egyesületi élettel kapcsolatos belső rendezvények szervezése

Munkakör betöltésére szükséges képzettség, gyakorlat, készségek:

  • felsőfokú szakirányú iskolai végzettség

  • legalább egy idegen nyelv (angol, vagy német) társalgási szintű ismerete

  • legalább 2 éves rendezvényszervezési tapasztalat

  • magabiztos felhasználó szintű számítógép használat (word, excel)

  • közösségi média ismerete és magabiztos használta (Facebook, Instagram)

  • önálló feladat megoldási készség, proaktivitás

  • nagyfokú földrajzi mobilitás és rugalmasság a munkaidő terén

  • precizitás

  • jó rendszerező készség

  • B kategóriás jogosítvány

  • gyors, kreatív gondolkodás

  • kiváló kommunikációs készség

  • kiemelkedő szervezőkészség

  • azonnali munkakezdés

Munkaidő: Rugalmas munkaidő heti 40 óra

Induló havi munkabér: Bruttó 250.000.- Ft/hó

Egyéb juttatások: Elérhető + 2 havi bér, mint prémium a teljesítményértékelés függvényében; + Cafeteria ~ 300 eFt/év

Várjuk a jelentkezők fényképes önéletrajzát.

Szakterületek

  • Asszisztencia / Adminisztráció

Munkavégyés helye

  • VII. kerület