Projektmérnök

Flex Time Resort Kft

Pécsi német partnercégünk részére keresünk munkatársat

munkakörben.

Főbb feladatok:

  • Részvétel az egyes gyártási projektek előkészítésben

  • Gyártási projektek szakmai és adminisztratív támogatása

  • A gyártáshoz szükséges berendezések tervezése, fejlesztése és bevezetése

  • Gyártási folyamatok, technológiák optimalizálása

  • Műszaki fejlesztések megtervezése és végrehajtása

  • Hiba okok elemzése, javítási intézkedések elkészítése

  • Folyamatképesség fenntartása, fejlesztése

  • Együttműködés a társterületekkel a gyártási/minőségügyi problémák megoldásában

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Befejezett gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnök végzettség

  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

  • PLC programozási ismeretek előnyt jelent

  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség, határozott fellépés

Előnyt jelent:

  • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat

  • Könnyűipari gyártásban szerzett tapasztalat

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Változatos és kihívást jelentő feladatok

  • Folyamatos fejlődési lehetőség

  • Multinacionális környezet

Kérjük fényképes önéletrajzát küldje el nekünk.

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Pécs