Létesítményüzemeltető mérnök

OBO Bettermann Hungary Kft.

Az OBO Bettermann több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő nemzetközi vállalatcsoport. A jelenleg mintegy 1200 főt foglalkoztató magyarországi OBO cégcsoport telephelye a Budapesttől mintegy 35 km-re fekvő Bugyi Nagyközség melletti ipari parkban található. Az OBO márkanév hazai és nemzetközi viszonylatban már több évtizede ismert és elismert fogalom az elektromos szerelőiparban.

A gyártással foglalkozó magyarországi OBO Bettermann vállalat mára a nemzetközi vállalatcsoport legmeghatározóbb gyártóközpontja.

Csapatunk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

LÉTESÍTMÉNYÜZEMELTETŐ MÉRNÖK

Feladatok:

  • a meglévő épületállomány üzemeltetésében fejlesztésében való mérnöki közreműködés, támogatás,

  • az épületeket dokumentáló tervállomány karbantartása fejlesztése – 3D alapú tervnyilvántartás,

  • építési beruházások előkészítésében való közreműködés,

  • kisebb építési projektek koordinálása tervezéstől kivitelezésig.

Elvárások:

  • építészmérnöki, vagy építőmérnöki diploma (BSC, vagy MSC),

  • AutoCAD és/vagy ArchiCAD felhasználói szintű ismerete,

  • jó kommunikációs-, és szervezőkészség,

  • kivitelezésben, vagy tervezésben szerezett tapasztalat előnyt jelent.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások,

  • korszerű, folyamatosan fejlődő és bővülő géppark,

  • szakmailag változatos feladatok,

  • tanulási lehetőség, valamint folyamatos szakmai fejlődést biztosító környezet,

  • hosszú távú, biztos munkahely, stabil nemzetközi háttér,

  • munkába járás támogatása ingyenes céges buszjáratokkal vagy utazási költségtérítéssel.

Munkavégzés helye: Bugyi Nagyközség (Pest megye)

Önéletrajzát elektronikusan vagy postán várjuk:

OBO Bettermann Hungary Kft., Személyzeti Osztály, 2347 Bugyi, Alsóráda 2.

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezése esetén a pályázatában szereplő adatai rögzítésre kerülnek az elektronikus adatnyilvántartó rendszerünkbe. Jelentkezését úgy tekintjük, hogy a fenti adatkezeléshez hozzájárul. Az adatait a vonatkozó Európai Uniós és hazai jogszabályoknak megfelelően kezeljük, azokat harmadik fél részére nem továbbítjuk. Adatainak törlését írásban kérheti elektronikus vagy postai úton az OBO Bettermann Hungary Kft,. 2347 Bugyi Alsóráda 2. elérhetőségen.

Szakterületek

  • Építés / Ingatlan

Munkavégyés helye

  • Bugyi