Donorvizsgáló Orvos (Teljes munkaidőben)

CSL Plasma Kft.

A CSL Plasma egyike a világ azon vezető plazmagyűjtő vállalatainak, amely teljes mértékben elkötelezett a kiválóság és az innováció mellett. Munkánkkal betegek tízezreinek segítünk, hogy ritka és súlyos betegségük kezelése révén újra egészséges életet élhessenek. Mi, akik a CSL-nél dolgozunk, nap mint nap annak tudatában tevékenykedünk, hogy elkötelezettségünkkel életeket menthetünk, és munkánkkal javíthatjuk a betegek életminőségét.

Debrecenben működő Plazmaferezis Központunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Donorvizsgáló Orvos

(részmunkaidőben)

A munkakört betöltő feladata:

Donációra való alkalmasság megítélése a jogszabályi követelményeknek és a vállalaton belüli szabványműveleti eljárásoknak (SOP) megfelelően, valamint a plazmaferezis folyamatának felügyelete.

Elvárások:

  • Orvosi egyetemi végzettség, MOK tagság, érvényes orvosi működési igazolvány;

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;

  • Nyíregyházi vagy Nyíregyháza környéki lakhely előny;

  • Plazmaferezis- vagy véradó központban, illetve vérkészítményekkel szerzett tapasztalat előnyt jelent

Szükséges készségek és kompetenciák:

  • Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs készség;

  • Csapatszellem és rugalmasság;

  • Kezdeményezőkészség és elkötelezett munkavégzés;

  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség;

  • Minőségtudatosság;

  • Jó konfliktuskezelő képesség

  • Kedves nyitott személyiség

A vállalat versenyképes fizetést, bejárási támogatást és béren kívüli juttatási csomagot kínál leendő munkatársai számára.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Szakterületek

  • Egészségügy / Szociális ellátás

Munkavégyés helye

  • Debrecen