Épületgépész tervező

Cvonline.hu ügyfél

Szeretnéd kamatoztatni épületgépészeti tervezői tapasztalatodat nem csak belföldi, de külföldi építész tervezőkkel való együttműködésben is?

A Lanterv Mérnöki iroda Téged vár csapatába

ÉPÜLETGÉPÉSZ TERVEZŐ MÉRNÖK

munkakörbe!

Az immár 22. éve sikeresen működő, nemzetközi tapasztalatokkal rendelkező vállalkozás fejlődése a kezdetek óta töretlen, tevékenységünk és megbízóink köre folyamatosan bővül. Olyan szakembert keresünk, aki szeretne részese lenni egy magas színvonalon és jól működő tervező csapatnak, ahol cégünk által elnyert presztízs munkákban való részvételével megmutathatja kreatív gépész tervezői tehetségét, akár BIM alapú és nem csak épületgépészeti, de speciális technológiai rendszerek tervezésében is.

Ezek a kihívások várnak nálunk:

  • épületgépészeti tervezési feladatok

  • tervezői művezetés külső helyszíneken,

  • kapcsolattartás és tárgyalás külföldi partnerekkel,

  • műszaki koncepciók kidolgozása,

  • egyeztetés belföldi megbízóinkkal és alvállalkozókkal.

Te vagy az, akit keresünk, amennyiben:

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel

  • legalább 3 éves tervezői tapasztalatod van

  • AutoCAD, WinWatt, CadVent programok gyakorlott használója vagy,

  • legalább középfokú angol nyelvtudásod van,

  • önállóan, precízen és lelkiismeretesen végzed a munkádat.

Ha még ehhez is értesz, akkor részünkről már majdnem tökéletes vagy:

  • Revit MEP program ismerete

  • német vagy más idegen nyelv ismerete

  • tervezői és/vagy épületenergetikai tanúsítói jogosultság

Miért jelentkezz hozzánk?

  • magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat biztosítunk,

  • nagy volumenű beruházások tervezésében vehetsz részt,

  • lehetőséget kapsz külföldi partnerekkel való együttműködésre,

  • szakmai tapasztalataidnak megfelelő anyagi juttatást nyújtunk,

  • fiatalos csapat és inspiráló munkakörnyezet vár,

  • céges autót, és sport bérlet támogatást biztosítunk az új kollégánknak.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed és úgy érzed, hogy szívesen megpályáznád a fenti pozíciót, küld el szakmai önéletrajzodat.

Itt találsz meg minket:

 www.lanterv.hu

1126 Budapest, Böszörményi út 20-22.

Szakterületek

  • Építés / Ingatlan