REGIONÁLIS MŰSZAKI TERMÉKFELELŐS (13-9044)

HumanField Kft.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi kereskedelmi partnerünk részére keresünk munkatársat

REGIONÁLIS MŰSZAKI TERMÉKFELELŐS

(13-9044)

pozícióba.

Feladatok:

  • Szlovákia és Magyarország területén 3 üzem folyamatos látogatása,

  • Az üzemlátogatás során a karbantartó és műszerész kollégákkal való egyeztetés, műszaki problémáikra megoldások felkínálása,

  • Üzletkötőkkel, ajánlatkészítő mérnökökkel való szoros együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök),

  • Aktív szlovák és angol nyelvtudás,

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,

  • Kiemelkedő fizetés,

  • Céges autó magánhasználatra is

A munkavégzés helye: Észak-Magyarország

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,

küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével

és a „13-9044”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság