Buyer / Beszerző

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel.

Beszerző

(elektronikai alkatrész beszerzés)

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges elektronikai mechanikus alapanyagok beszerzése a vevői igényekkel összhangban

  • A vevő igényeinek megfelelően az anyagok újrarendelése és az anyagkészlet napi folyamatos nyomonkövetése. Vállatirányítási rendszer ismerete, használata

  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal

  • Megrendelések beérkezésének szabályozása a készletszint optimális szinten tartása céljából

  • Beszállítói reklamáció indítása a minőségügyi osztály közreműködésével

  • Eszkalációs folyamat betartása, fizetési határidők kezelése

  • Riportok, kimutatások készítése

  • Folyamatok egyszerűsítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

  • Minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett alapanyag beszerzői tapasztalat

  • Angol nyelvtudás, jó kommunikációs készség

  • Számítógépes ismeret: MS Office, döntésképesség

  • Csapatmunka, rugalmas munkavégzés, pontosság precízítás

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Juttatások

  • Cafeteria
  • Versenyképes bér
  • Sok egyéb dolgozói juttatás, kedvezmények
  • Albérlet támogatás
  • Kiváló bejárás támogatás
  • 21 éves stabil növekvő cég
  • Biztos hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Tréningek
  • Helyben, ingyenes nyelvtanfolyamok
  • Amerikai multinacionális munkakultúra

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás

Munkavégyés helye

  • Tatabánya