Projekt koordinátor

OTP Bank NyRt.

Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A ServiceNow rendszerben végzett paraméterezésekkel, fejlesztésekkel kapcsolatos tevékenységek összefogása

  • Részvétel a verzióváltásokban

  • A csapattal kapcsolatos tervezési feladatok elvégzése

  • Esetenként az OTP Bank dolgozóitól, illetve a belföldi és külföldi leányvállalatok dolgozóitól érkező kérések, incidensek kezelése, felhasználói támogatása

Követelmények:

  • 3-5 év, projekt koordinátori munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

  • Folyamatszervezési ismeretek

  • ITIL alapok ismerete

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Erős koordinációs képességek

  • Magabiztos fellépés

  • Precitizás

  • Logikus gondolkodásmód

  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • A ServiceNow rendszer felhasználói vagy rendszeradminisztrátori ismerete

  • IT szolgáltatásmenedzsment eszköz adminisztratív szintű ismerete

  • Nagyvállalati/Banki környezetben szerzett szakmai tapasztalat

  • IT és üzleti területek közötti kommunikációbanszerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport

  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér

  • Változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

  • Versenyképes fizetésés kiemelkedő juttatási csomag

Munkavégzés helye: 1023, Budapest, Lajos utca 23-31.

Szakterületek

  • IT / Informatika

Munkavégyés helye

  • II. kerület