Hálózati értékesítési kontrolling szakértő

OTP Bank NyRt.

Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Az OTP Bank Nyrt. Retail Teljesítménymenedzsment és Hálózatfejlesztési Főosztálya bővülő csapatába Hálózati értékesítési kontrolling szakértő munkatársat keres 1 éves határozott idejű szerződéssel.

Az új munkatárs feladatai:

  • senior controllerek munkájának támogatása, ezen belül:

  • fióki értékteremtési, ATM jövedelmezőségi modellek működtetésében való részvétel,

  • fiókhálózati humánerőforrás-szükséglet számító modell működtetésének támogatása,

  • fiókhálózati működési hatékonyság javítását célzó BI riportok készítésében való közreműködés,

  • az elkészült elemzések, riportok adat-vizualizációs szempontú továbbfejlesztése,

  • rendszeres és eseti, retail banki tevékenységgel kapcsolatos vezetői és szakértői elemzések, riportok és prezentációk készítése, az eredmények alapján fejlesztési javaslatok megfogalmazása, döntéselőkészítő anyagok készítése.

  • a modellek működésére, az elvégzett elemzésekre vonatkozó dokumentációk készítése.

  • kapcsolattartás a bank szervezeti egységeivel és régióival.

Akit keresünk:

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezik,

  • pályakezdő vagy maximum 1-2 éves controlling területen szerzett tapasztalattal rendelkezik,

  • Microsoft Excel és PowerPoint programokat legalább középszintű módon ismeri és használja,

  • pontosság, megbízhatóság, precizitás jellemzi,

  • igényes, minőségi munkavégzésre képes mind a tartalmat, mind annak megjelenítését illetően,

  • önálló és csapatban való munkavégzésre való képesség jellemzi,

  • jó kommunikációs képességgel bír szóban és írásban egyaránt,

  • nyitott a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására,

  • teljesítmény-orientált,

  • középfokú angol nyelvtudással bír.

Előnyt jelent:

  • PowerBI vagy egyéb BI eszköz ismerete (Tableau),

  • Microsoft SharePoint használatának ismerete,

  • SQL script ismeret,

  • VBA programozási ismeret.

Amit kínálunk:

  • izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,

  • szakmai fejlődési lehetőség

  • a bank szervezeti egységeinek, működésének, folyamatainak és termékeinek széleskörű megismerési lehetősége,

  • lehetőség a folyamatok fejlesztésében, jobbításában való közreműködésre,

  • széleskörű juttatási csomag,

  • inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat.

Szakterületek

  • Bank / Biztosítás / Pénzintézet