Controlling tanácsadó

OTP Bank NyRt.

Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Az OTP Bank Nyrt. Retail Teljesítménymenedzsment és Hálózatfejlesztési Főosztálya bővülő csapatába Hálózati értékesítési kontrolling tanácsadó munkatársat keres.

Az új munkatárs feladatai:

  • fióki értékteremtési és ATM jövedelmezőségi modellek fejlesztése és működtetése, ehhez kapcsolódóan SQL scriptek írása és BI modellezés,

  • geolokációs elemzések készítése Tranzakciós Adattárházi adatokra építve,

  • az elkészült elemzések, riportok adat-vizualizációs szempontú továbbfejlesztése,

  • retail banki tevékenységgel kapcsolatos egyedi elemzések, megtérülési kalkulációk készítése, azokra vonatkozó prezentációk készítése,

  • adattárházi adatpiacok fejlesztését célzó üzleti specifikációk készítése, fejlesztések üzleti oldali menedzselése,

  • kapcsolattartás a bank modellezési tevékenységgel érintett szervezeti egységeivel és régióival,

  • szabályozások, dokumentációk készítése a modellezési munkával érintett területekre koncentrálva.

Akit keresünk:

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezik,

  • controlling területen szerzett minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezik,

  • Microsoft Excel és PowerPoint programokat magas szinten ismeri és használja,

  • képes SQL lekérdezések összeállítására, értelmezésére,

  • képes az önálló munkavégzésre, teljesítmény-orientált,

  • kiváló problémamegoldó képesség, lényeglátás, stratégiai szemlélet jellemzi,

  • pontos, megbízható, igényes a munkájára,

  • jó kommunikációs képességgel bír szóban és írásban egyaránt,

  • nyitott a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására,

  • középfokú angol nyelvtudással bír.

Előnyt jelent:

  • PowerBI vagy Tableau ismeret,

  • banki controlling területen szerzett 1-2 éves tapasztalat,

  • VBA programozási ismeret.

Amit kínálunk:

  • izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,

  • szakmai fejlődési lehetőség,

  • a bank szervezeti egységeinek, működésének, folyamatainak és termékeinek széleskörű megismerési lehetősége,

  • lehetőség a folyamatok fejlesztésében való közreműködésre,

  • széleskörű juttatási csomag,

  • inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat.

Szakterületek

  • Bank / Biztosítás / Pénzintézet