Hr manager

7Seasons Apartments Kft.

Hr feladataink ellátására

kifejezetten lelkes, szakmája iránt elhivatott munkatársat keresünk:

Hr manager

Főbb feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok teljeskörű lebonyolítása a hirdetések elhelyezésétől a beléptetésig

  • Bérszámfejtési, munkaügyi csapat támogatása adminisztratív feladatokban

  • Új munkatársak beléptetésének, beillesztésének támogatása

  • A szervezet hr folyamatainak kialakítása, működtetése

  • A felső vezetés támogatása hr stratégia kialakításában, valamint szervezetfejlesztési projektekben

Amit mi kérünk:

  • Szakirányú végzettség (humán erőforrás menedzser)

  • Bér-, tb ügyintéző képesítés, valamint gazdasági végzettség előny

  • Legalább 5 éves szakirányú hr területen szerzett tapasztalat (toborzás, munkaügy, létszámgazdálkodás, kompenzáció, szervezetfejlesztés, stb…)

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret, Excel program ismerete

  • Jogszabályok naprakész ismerete

  • Pontos, figyelmes, másokat örömmel támogató, proaktív személyiség

Amit mi kínálunk:

  • Biztonságos, hosszú távú munkalehetőség

  • Nagyon örülünk, hogy együtt dolgozhatunk Önnel, a szervezet egyik lelkével

  • Támogató vezetés

  • Céges rendezvények, csapatépítők

  • Magas színvonalú munkakörnyezet, tanulás-fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye: Budapest, Deák tér

Fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát türelmetlenül várjuk.

Szakterületek

  • Humán erőforrás

Munkavégyés helye

  • V. kerület