MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (13-9043)

HumanField Kft.

Nemzetközi kereskedelmi partnerünk részére keresünk munkatársat

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

(13-9043)

pozícióba.

Feladatok:

  • A cég termékeinek, megoldásainak és szolgáltatásainak értékesítése,

  • Meglévő ügyfelek látogatása belföldön és külföldön,

  • Új értékesítési lehetőségek keresése új ügyfelek és iparágak számára,

  • Üzleti szerződések készítése,

  • A vevői elégedettség folyamatos javítása,

  • Kereskedelmi kiállításokon, vásárokon és konferenciákon való részvételével.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség),

  • Hasonló területen szerzett  tapasztalat (előny: mérőműszerek / mérőberendezések területén szerzett értékesítői tapasztalat),

  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,

  • Kiemelkedő juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Kelet-Magyarország VAGY Nyugat-Magyarország

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,

küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-9043”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu

Szakterületek

  • Értékesítés / Kereskedelem