HOMLOKZATTERVEZŐ MÉRNÖK

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Megbízónk egy globális alumínium-konszern budapesti leányvállalata, ahol high-tech alumínium megoldásokat dolgoznak ki.

A nemzetközi piacra (D,A,CH régió) egyedi alumínium homlokzatokat tervező csapatba keresünk tervező mérnököt az alábbi feladatok ellátására:

Homlokzattervező Mérnök

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatról:

  • Egyedi műszaki megoldások kidolgozása, tervezése

  • Egyedi alumínium profilok tervezése, szerszámrajzok elkészítése

  • Szerkezetek hő-technikai számításának elkészítése

  • Statikai előméretezés

  • Költségszámítások és árajánlatok készítése

  •  Kapcsolattartás a külföldi értékesítő és tanácsadó kollégákkal (D/A/CH)

Elvárások:

  • Felsőfokú építőipari, vagy gépészmérnöki végzettség

  • Önálló munkavégzés, kreativitás,rugalmasság

  • MS Office és AutoCad programok ismerete

  • Kommunikációképes német, és / vagy angol nyelvtudás

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Építőipari tapasztalat

  • 3D Inventor program ismerete

  • További nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet

  • Dinamikus karrierépítési lehetőség

  • Versenyképes fizetés

  • 13. havi fizetés

  • Teljesítmény alapú prémium

  • Cafeteria

  • Karácsonyi juttatás

  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége

  • Egészségbiztosítás

  • Biztonságos munkakörnyezet

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, legyen szíves, küldje el részemre a magyar és a német nyelvű önéletrajzait!

Üdvözlettel:

Vancsa István

ügyvezető partner

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Építés / Ingatlan