OPERÁCIÓS VEZETŐ

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Autóipari üzletágban tevékenykedő multinacionális megbízónk Móron lévő nagyvállalat teljesen új gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Munkavégzés helye: Mór

A feladatok leírása

  • Zökkenőmentes gyártási folyamat biztosítása

  • A gyártandó termék mennyiségének és minőségének biztosítása

  • Gyártási folyamatok optimalizálása

  • Jogi szabályozások betartása

  • Vevőkkel való kapcsolattartás

  • Belső anyagok rendelkezésre állásának biztosítása

  • A gyártott termékek kiszállításának biztosítása a vevő számára

  • Más területeken folyó munka monitorozása a felelős vezetőkkel összhangban, például anyagáramlás, minőségbiztosítás területén

  • Felelős a minőségügyi szabványok betartásáért a minőségbiztosítási osztály támogatásával

  • Folyamatmutatók felkövetése és azok fejlesztése

  • Fejlesztési intézkedések tervezése az egyes munkavállalók számára, a teljesítmény javítsa és a személyes célok elérése érdekében

  • Az egészségvédelmi és biztonsági előírások betartásának biztosítása

  • Nyílt és közvetlen kapcsolatok fenntartása saját alkalmazottaival, s ezáltal egy motiváló környezet létrehozása

  • A termelésben dolgozók vezetése és figyelemmel kísérése a Just in Time termelés biztosítása érdekében

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek

  • Gépészmérnöki végzettség

  • Autóipari gyártó cégnél szerzett legalább 8-10 év szakmai tapasztalat

  • Legalább 200 fő irányításában szerzett szakmai tapasztalat

  • Tárgyalási szintű angol nyelv nyelvtudás

  • Jó problémamegoldó képesség

  • Vállalatirányítási rendszer ismeret

Amit partnerünk kínál

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet

  • Versenyképes jövedelem + vezetői bónusz+juttatások + céges autó

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

  • Modern munkakörnyezet, fiatal, dinamikus csapat, változatos munka

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a magyar- és angol nyelvű önéletrajzait!

Üdvözlettel:

Vancsa István

Ügyvezető Partner

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Mór