MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Móron lévő multinacionális nagyvállalat gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

  • Minőségügyi tervek megvalósítása, a gyártás optimalizálása

  • Új termékek bevezetésének minőségügyi támogatása

  • Belső auditok előkészítése, és azokon való aktív részvétel

  • Minőségügyi folyamatok fejlesztése

  • Beszállítók fejlesztése minőségügyi szempontok alapján

  • Ellenőrzési módszerek kidolgozása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Kommunikációs szintű angol  vagy német nyelvtudás

  • Multinacionális környezetben, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat

Előny, de nem feltétel:

  • ISO/TS 16949 szabvány ismeret

  • APQP folyamatokban való jártasság

  • PPAP dokumentációk készítésében való jártasság

Amit Megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem

  • Cafeteria juttatások

  • Bejárási támogatás, vagy albérlet támogatása

  • Bónusz: évente 2X

  • Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség

  • Kihívásokkal teli, komoly szakmai munka

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a magyar- és az idegennyelvű fényképes önéletrajzait!

Üdvözlettel:

Vancsa István

Ügyvezető Partner

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Mór