BA szakértő

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk megbízásából

Üzleti elemző / Business Development Manager

(HR-10545)

munkatársat keresünk

Főbb feladatok

  • a cég hosszú távú stratégiájának előkészítésében és megvalósításában való részvétel,

  • a terápiás terület teljes körű elemzése,

  • globális piaci trendek követése és elemzése,

  • termékek licenc lehetőségeinek monitorozása, elemzése,

  • licenc projektek értékelésének, tárgyalásának menedzsmentje.

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú gazdasági vagy természettudományi végzettség,

  • gyógyszeripari vállalatnál projektmenedzsmentjében, elemzésében szerzett, legalább 2 éves tapasztalat,

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,

  • haladó szintű számítógépes ismeretek,

  • precizitás, nagyfokú önállóság, kiváló kommunikációs és elemzői készség.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • gyógyszeripari marketing tapasztalat,

  • üzleti modellek és értékelési módszerek ismerete,

  • ügyfelekkel/partnerekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert, stabil munkahely,

  • vállalati óvoda, uszoda, konditerem, üdülési lehetőség,

  • egészségbiztosítási csomag,

  • csoportos élet- és balesetbiztosítás.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el részletes szakmai önéletrajzát.

A jelentkezéskor küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez: karrier.job.hu/adatvedelmi-nyilatkozat

Szakterületek

  • Egyéb