Beágyazott szoftverfejlesztő

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.

BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ

(IM-10323)

Partnerünk a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozása.

Határozott céljuk, hogy munkájuk minősége, innovatív hozzáállásuk és szolgáltatási portfóliójuk folyamatos bővülésének eredményeképpen a nagyvállalati és közép-vállalkozások körében preferált partnerként működjenek, valamint megfeleljenek a nemzetközi piacok kihívásainak is.

Főbb feladatok

  • Szoftver tervezés, specifikáció és architektúra kidolgozása

  • Szoftverfejlesztés C nyelven

  • Kapcsolódó dokumentációk karbantartása, készítése

  • Tesztkörnyezet tervezése, implementálása

  • Automatizált modul és integrációs tesztek kidolgozása és végrehajtása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Villamosmérnöki vagy mérnök informatikusi végzettség

  • Legalább két éves beágyazott fejlesztői tapasztalat ipari környezetben

  • C programnyelv aktív ismerete beágyazott mikrokontrolleres környezetben

  • Speak English!

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Ha részt vettél korábban autóipari fejlesztésben

  • Dolgoztál már agilis módszertan szerint

  • Használtál valamilyen verziókövető rendszert

  • Sprichst du Deutsch?

Amit megbízónk kínál

  • Jövőbe mutató projektek, state of the art technológiák

  • Világszerte elismert ügyfelek, kiváló referenciák

  • Átjárhatóság a projektek között

  • Stabil munkahely, hosszú távú lehetőség

  • Csapatépítő tréningek

  • Céges rendezvények (karácsonyi vacsora, Morton nap)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el részletes szakmai önéletrajzát.

A jelentkezéskor küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez: karrier.job.hu/adatvedelmi-nyilatkozat

Szakterületek

  • Egyéb

Munkavégyés helye

  • XI. kerület