Időszakos / beugrós recepciós

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen végeznek ESETENKÉNT Beugrós (helyettesítő) munkát

Recepciós

(RJ-7234)

területen.

Főbb feladatok

  • Recepciós, illetve egyéb irodai adminisztratív, asszisztensi feladatok ellátása;

  • Vendégek és beérkező hívások fogadása, e-mailek megválaszolása;

  • Kisebb asszisztensi feladatok ellátása;

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás;

  • Irodai adminisztráció.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (aktív hallgatói jogviszony NEM szükséges);

  • Rugalmasság a helyettesítések idejére;

  • Középfokú aktív angolnyelv-tudás;

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;

  • Jó kommunikációs képesség;

  • Kedves, barátságos személyiség.

Amit megbízónk kínál

Megbízóink versenyképes fizetést, kulturált munkakörülményeket, hasznos munkatapasztalat megszerzésének a lehetőségét biztosítják.

Ami a pályázathoz szükséges

Kérjük küldje el legfrissebb magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

A jelentkezéskor küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez: karrier.job.hu/adatvedelmi-nyilatkozat

Egyéb

Ez a pozíció NEM jelent állandó munkát, csak HELYETTESÍTÉST. Vannak hónapok, amikor egyáltalán nem kell dolgozni, de előfordulhatnak olyan időszakok is (főleg nyáron), amikor 1-2 hetet kell vállalni.

Szakterületek

  • Asszisztencia / Adminisztráció