Beszerző (CVO_18_EK/VK_GU)

HÜBNER-H Gumi- és Műanyagipari Kft.

www.hubner-hungary.com

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2500 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, Magyarországon már több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már közel 750 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

(GU: gumiipari termékek gyártása)

Elvárásaink:

  • Felsőfokú kereskedelmi vagy gazdasági végzettség.

  • Min. 2 év gyártóvállalatnál szerzett beszerzési tapasztalat.

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, írásban és szóban, mellette az angol nyelvtudás előnyt jelent.

  • MsOffice, különösen az Excel ismerete, és vállalatirányítási rendszer (ideális esetben SAP) ismerete.

Feladatai:

  • Árajánlatkérések és megrendelések elkészítése a beszállítók felé, ezek nyomon követése.

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, a németországi anyavállalattal és a vállalaton belüli részlegekkel.

  • Beszállítói- és termék-adatbázis karbantartása.

  • Beszállítói reklamációk kezelése.

  • Együttműködés a stratégiai beszerzéssel.

  • Termeléshez szükséges alap- és segédanyagok megrendelése.

  • Készletfigyelés.

  • Számlák ellenőrzése.

  • Alapanyagok beérkezésének koordinálása.

Amit kínálunk:

  • Stabil, multinacionális nagyvállalati háttér, 20 éves tapasztalattal már Magyarországon is.

  • Széleskörű juttatási rendszer:

    • Bejárási támogatás: busz- vagy vonatbérlet, vagy 15 Ft/km,

    • Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag, májusi sörpénz,

    • Beiskolázási támogatás,

    • SZÉP-kártya és éves célprémium-rendszer, stb.

  • Számos rendezvény a kikapcsolódáshoz,

  • Tiszta, rendezett munkakörülmények.

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német valamint angol nyelven.

A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető honlapunkon (www.hubner-hungary.com) az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt. Hirdetésünkre történő jelentkezésével elfogadja a fenti adatvédelmi tájékoztatót.

HÜBNER-H

Gumi-és Műanyagipari Kft.

H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.

Tel: 36-42/529-519; Fax: 36-42/501-422

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás

Munkavégyés helye

  • Nyíregyháza