Kommunikációs szakértő

MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.

MÁV-csoport

MÁV-START

KOMMUNIKÁCIÓS SZAKÉRTŐ

munkatársat keresünk

Bővülő csapatunkba keresünk Téged, aki tapasztalt vagy a vállalati kommunikációban, jártas az (újság)írásban, szereted a kihívásokat, nem rettensz meg a komplex feladatoktól és átlátod azokat. Hozd magaddal az ötleteidet, kreativitásodat, szemléletmódodat és szakértelmedet. Jelentkezz hozzánk és légy Te, aki velünk együtt alakítja és formálja Társaságunk belső kommunikációját! Önéletrajzoddal együtt várjuk motivációs leveledet is, amiben kifejted, hogy miért szeretnél velünk dolgozni.

Feladatok

  • információk begyűjtése, új ötletek és témák javaslata és kidolgozása a különböző, széles skálán mozgó kommunikációs felületeinkre

  • más szervezeti egységekkel való jó kapcsolat kialakítása és fenntartása, közös projektben való részvétel és a kommunikációs terület szakértői szintű képviselete

  • vállalati újságunk, belsős hírleveleink kialakításában, elkészítésében való részvétel

  • intranet felület alakítása, tartalmak elkészítése

  • közösségi média tartalmak gyártásában való közreműködés

Munkakör betöltésének feltételei

  • kommunikációs területen szerzett diploma

  • vállalati kommunikációban és újságírásban szerzett legalább 3 éves tapasztalat

  • globális kommunikációs trendek ismerete, közösségi média vállalati használatában való jártasság

  • erős projekt- és rendszerszemlélet

Előnyt jelent

  • rendezvényszervezési tapasztalat

  • Adobe programcsalád (különösen Photoshop és Illustrator) magabiztos használata

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség

  • szakmai fejlődés lehetősége

  • érdekes és izgalmas feladatok

  • béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400 Ft/év + Szép Kártya nettó 92.900Ft/év)

  • a havi bruttó alapbér 3,5%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Budapest

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

2018. november 5.

Társaságunk

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Szakterületek

  • Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás