Tervezőmérnök

First Job Kft.

Dinamikusan fejlődő középvállalati partnerünk részre azonnali kezdéssel

Tervezőmérnököt

felveszünk!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok:

  • Útépítési-, vízépítési és kapcsolódó tervek készítése

  • Egyeztetés, kapcsolattartás partnerekkel

Elvárásaink:

  • Építőmérnöki végzettség

  • Tervezőprogramok ismerete (elsősorban CAD)

Előny:

  • Zala megyei lakhely

  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetői tapasztalat

  • min. 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • Jó probléma megoldó, és felfogó képesség

  • Pontosság, precizitás

  • Kiváló szóbeli- és írásbeli kommunikáció

  • Vezető tervező mellett önálló munkavégzés

  • Jó stressztűrő képesség

Juttatások:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

  • Kellemes irodai környezet

  • Kiemelkedő alapbér

  • Negyedéves bónusz (13.-16. havi bónusz)

  • Országos nagyprojektekben való részvétel

  • Igény esetén ingyenes szállás és/vagy albérlettámogatás

Amennyiben felkeltettük érdeklődését küldje el fényképes önéletrajzát vagy hívja a 20/3933446-os telefonszámot

Szakterületek

  • Építés / Ingatlan