Autóipari szoftverfejlesztő C/C++

RecruIT Kft.

Partnercégünk közel 40 éve ismert, stabil hátterű mérnöki vállalat az automatizálás és elektronikai ipar területén.

Pozíció azonosító: B96ASC

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • A legjobb autógyártók részére készülő projektekben való részvétel

  • Elektromos hajtáslánccal kapcsolatos fejlesztések

  • Beágyazott szoftverfejlesztés C, illetve C++ programnyelven

  • Agilis fejlesztési módszertan

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • C vagy C++ programozási nyelv alapos ismerete

  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet

  • Precizitás, agilis hozzáállás

  • Előny: autóipari tapasztalat, autóipari szabványok ismerete

Egyéb információ

  • Kihívás: változatos feladatokon dolgozhatsz

  • Lendület: dinamikusan fejlődő csapat, no bürokrácia: itt tényleg haladnak a dolgok

  • Kiváló munkakörnyezet: Újbuda egyik legkorszerűbb irodaházának penthouse szintje

  • Biztos munkahely: stabil, erős háttér

  • Lehetőségek: külföldi tapasztalatszerzés, szakmai képzések

Szakterületek

  • Elektronika / Telekommunikáció