Elektronikai tervező (B96ET)

RecruIT Kft.

Elektronikai tervező

Partnercégünk közel 40 éve ismert, stabil hátterű mérnöki vállalat az automatizálás és elektronikai ipar területén.

Pozíció azonosító: B96ET

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • A legnagyobb autógyártók részére készülő világszínvonalú projektekben való részvétel

  • Elektromos hajtáslánccal kapcsolatos témakörök (teljesítményelektronika)

  • Elektronikai tervezés

  • PCB tervezés

  • Elektronikai mérés, tesztelés

  • Elektronikai szimuláció

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség

  • Elektronikai tervezési és gyártási folyamat ismerete

  • EDA / ECAD ismeretek

  • Előny: szimulációs eszközök, Matlab, Simulink ismerete

  • Előny: teljesítményelektronikai ismeretek

  • Kommunikációképes angol vagy német tudás

  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet

  • Precízitás, agilis hozzáállás

Egyéb információ

  • Kihívás: változatos feladatokon dolgozhatsz, világszínvonalú környezetben

  • Lendület: dinamikusan fejlődő csapat, no bürokrácia

  • Kiváló munkakörnyezet: Újbuda egyik legkorszerűbb irodaháza

  • Biztos munkahely: stabil, erős háttér

  • Lehetőségek: külföldi tapasztalatszerzés, szakmai képzések

Szakterületek

  • Elektronika / Telekommunikáció

Munkavégyés helye

  • XI. kerület