Műszaki tervező munkatárs

Magyar DOKA Zsalutechnika Kft.

Magyar Doka Zsalutechnika Kft.

Piacvezető, idén 150 éves fennállását ünneplő, építőipari cégünk keres budapesti irodájába (III.kerület)

Műszaki tervező munkatársat.

Feladatok:

  • zsalutervek készítése,

  • anyaglisták, ajánlatok írása,

  • műszaki tanácsadás.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építő-, vagy építészmérnök),

  • statikai alapismeretek,

  • jó kommunikációs készség szóban és írásban,

  • AutoCad készségszintű ismerete.

Tapasztalat:

  • elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk.

Szükséges nyelvtudás (a felsoroltak közül bármelyik):

  • angol - középfok / kommunikáció képes,

  • német - középfok / kommunikáció képes.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,

  • fiatalos csapat, hosszú távú fejlődési lehetőség,

  • külföldi képzési lehetőség,

  • komplex, változatos mérnöki feladatok.

Jelentkezés az állásra: amennyiben a fenti pozíció elnyerte a tetszését, várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát.

Szakterületek

  • Építés / Ingatlan

Munkavégyés helye

  • III. kerület