Tesztmérnök

BALLUFF ELEKTRONIKA Kft.

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. további növekedéséhez munkatársat keres hosszútávra az alábbi pozícióba:

TESZTMÉRNÖK

(Test Campus)

Feladatkör:

  • Az egyedi tesztigényeknek megfelelő hardver és szoftver környezet kialakítása, dokumentálása

  • Vizsgálati eredmények dokumentálása

  • Tesztberendezések felügyelete, kezelése

  • Részvétel a minőségbiztosítási auditok előkészítésében

  • Meghatározott időterv szerint mérések, termék felülvizsgálatok végrehajtása

Szükséges képzettség:

  • Villamos- vagy mechatronikai mérnöki végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Társalgási szintű német vagy angol nyelvismeret

  • Elektronikai és méréstechnikai tapasztalat

  • MS Office szoftverek ismerete

  • Nagyfokú precizitás

  • Igényesség, kreativitás, önállóság

  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • EMC ismeretek

  • Programozói ismeretek (NI LabView, TestStand, Visual Basic, C++)

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások

  • Kiváló munkakörnyezet

  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével várjuk.

Szakterületek

  • Elektronika / Telekommunikáció

Munkavégyés helye

  • Veszprém