Osztályvezető

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Kancellária

Humán Erőforrás Igazgatóság

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama: A vezetői megbízás határozott időre, legalább 3 év, de legfeljebb 5 évig szól.

A munkavégzés helye: 1111 Budapest, Műegyetem rakpart 3. K épület

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • A HR Igazgató munkájának támogatása.

  • Munkaügyi osztály vezetése.

  • Közreműködés a szabályzatok, folyamatok kidolgozásában, aktualizálásában.

  • Riportok, lekérdezések elkészítése.

  • HR projektekben és a HR területtel kapcsolatos fejlesztésekben való részvétel.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a Humánpolitikai Szabályzat és a Kancellár rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Főiskola, szakirányú képesítés (gazdasági, emberi erőforrás)

  • Hasonló területen szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

  • Vezetői gyakorlat

  • MS Office Word, Excel megbízható ismerete és használata

  • Közalkalmazotti jogviszony létesítése esetén érvényes, 3 hónapnál nem régebbi a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20. §. (2) bekezdés a) és d) pontjában meghatározott feltételeknek megfelelő hatósági erkölcsi bizonyítvány benyújtása szükséges

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Felsőoktatási intézményben vagy központi költségvetési szervnél szerzett szakirányú tapasztalat

  • Kjt. és Nftv. ismerete

  • Nexon, KIRA bér programok ismerete

Elvárt kompetenciák:

  • Megbízható, gyors, precíz munkavégzés

  • Nagy teherbírás

  • Monotonitás tűrés

  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség

  • Proaktív, önálló kezdeményező hozzáállás

  • Csapatban való munkavégzés

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz

  • Motivációs levél

  • Végzettséget tanúsító okirat(ok) hiteles másolata

  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A beosztás a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Amennyiben a pályázati felhívások szövegében eltérés található, az Egyetem honlapján közzétett kiírás szövegét kell irányadónak tekinteni.

Szakterületek

  • Humán erőforrás

Munkavégyés helye

  • XI. kerület