Toborzási- és kiválasztási munkatársat keresünk saját csapatunkba Győrbe

Kelly Services

Toborzási- és kiválasztási munkatársat

keresünk saját csapatunkba Győrbe

 Feladatok:

  • Fizikai munkavállalók toborzása

  • Toborzási területen helyi akciók, kiválasztási tájékoztatók szervezése és megtartása

  • Jelöltek tesztelése, telefonos előszűrés, interjúzás

  • Munkavállalók be- és kiléptetése

  • Külföldi munkavállalók kezelése: hivatali ügyintézés, szállás- és utazás koordináció

  • Bérfeladás, a kapcsolódó dokumentáció hibátlan előkészítése

  • Ügyfélnél és munkásszállókon helyszíni fogadóórák megtartása, munkavállalók problémáinak és kéréseinek kezelése

  • Ügyfél HR munkatársaival, beszállítókkal és a Kelly munkavállalóival folyamatos kapcsolattartás

 Elvárások:

  • HR végzettség vagy gyakorlat fizikai munkatársak kezelésében

  • Stabil, felhasználói szintű számítógépes ismeretek, főleg MS Excel ill. MS Word

  • „B” kategóriás jogosítvány

  • Határozott fellépés, nyitott, empatikus személyiség

  • Pontos, precíz, kitartó munkavégzés

  • Kiváló kommunikációs készség mind szóban, mind írásban

  • Terhelhetőség, nagy munkabírás

  • Önállóság és rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Orosz nyelvtudás

Amit cserébe kínálunk:

  • szakmai és személyes továbbfejlődés

  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra

Szakterületek

  • Humán erőforrás

Munkavégyés helye

  • Győr