Munkavédelmi munkatárs

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Sajóbábonyi telephely

Alapanyaggyártó Igazgatóság

EBK szervezet

Munkavédelmi munkatársat

keres

Feladatok:

  • A sajóbábonyi telephely munkavédelmi feladatainak szakmai koordinálása, ellenőrzése

  • Foglalkozás egészségügyi külső szolgáltató szakmai kontrollja, ipari egészségvédelem (IH monitoring, BEM vizsgálatok), kémiai és biológiai kockázatértékelések kontrollja

  • Az aktuális jogszabályoknak és Teva irányelveknek megfelelő munkabiztonsági eljárások naprakészen tartása, valamint betartatása

  • A munkabiztonsági jogszabályi változások nyomon követése, a munkabiztonsági jogszabályi megfelelés folyamatos ellenőrzése globális rendszer (ENHESA) alkalmazásával

  • Munkakörülmények munkabiztonsági követelményeknek való megfelelőség szempontjából történő rendszeres auditálása

  • Munkabalesetek, EBK események kivizsgálása, riportálása, intézkedések kidolgozása, kockázatok értékelése

  • Beruházások, műszaki változtatások, újraindítások munkabiztonsági megfelelőségének biztosítása

  • Alvállalkozói tevékenységek munkabiztonsági szabályozása, ellenőrzése, munkaengedélyek kiadása és kontrollja

  • Szakmai partnerekkel, szervezetekkel, globális EBK egységgel, valamint hatóságokkal való kapcsolattartás

  • Üzembe helyezés/előzetes vizsgálat

  • Kockázatértékelések készítése, aktualizálása

  • EBK oktatások előkészítése, megtartása

  • Egyéni védőeszköz juttatási rend naprakészen tartása

  • Munkabiztonsági és környezetvédelmi adatszolgáltatások, hatósági jelentések, riportok előkészítése és összeállítása, angol nyelven is

Elvárásaink:

  • Vegyész, vegyészmérnök vagy gépészmérnök végzettség

  • Középfokú munkavédelmi képesítés

  • EBK területen szerzett 1 éves gyógyszeripari / vegyipari tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű informatikai ismeret

  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség

  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú munkavédelmi képesítés

  • EBK területen szerzett több mint 1 éves ipari tapasztalat

  • EBK további területeit érintő szakmai tapasztalat, végzettség (környezetvédelem, tűzvédelem, iparbiztonság)

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer

  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége

  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Sajóbábony