SAP Tanácsadó

Bsis9 Kft.

BSIS9 Informatikai Szolgáltató és Tanácsadó Kft

Business Software Information Solution

A BSIS9 Kft munkatársat keres az alábbi munkakörbe

A BSIS9-ről röviden:

A BSIS9 Kft 2002 óta dolgozik a az SAP alapú informatikai rendszerek területén. Célunk, hogy pontos igényfelmérés és tervezés után, kiemelkedő minőségű, integrált kommunikációs szolgáltatásokkal és tartalmi megoldásokkal járuljunk hozzá az Ügyfeleink üzleti céljainak megvalósításához.

Vezető tanácsadóink 1997 óta foglalkoznak -egy csapatban- SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, fejlesztésével és üzemeltetésével.

Tanácsadóval szembeni elvárások:

  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat az SAP FI, MM, vagy SD moduljainak valamelyikében

Tanácsadó feladatai:

  • SAP rendszerek megtervezése, bevezetése a BSIS Ügyfeleinél

  • Ügyfelek SAP rendszereiben különféle fejlesztések végrehajtása, tesztelése megadott rendszertervek alapján

  • Ügyfelek SAP rendszereiben felmerülő problémák felderítése, elhárítása

  • Külső Non-SAP rendszerekhez kétirányú interfészek tervezése

  • Kapcsolattartás az Ügyfelek megfelelő szakterületeinek dolgozóival

Azok számára kínáljuk a munkát, akik:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkeznek, vagy a következő egy évben szerzik meg

  • Szívesen vesznek részt fejlesztési követelmények analízisében és megvalósításában

  • Vállalják az SAP modulokat széles körben lefedő, folyamatos tanulással járó tanácsadói és fejlesztői feladatokat

  • Alkalmasak több feladat egyidejű kezelésére

  • Szívesen dolgoznak egy kicsi, de annál összeszokottabb csapatban

  • Az angol és/vagy a német nyelvet társalgási szinten beszélik és értik

  • Nem jelent számukra gondot a szakmai kérdések ügyféllel történő egyeztetése

  • Szívesen tanulnak a Senior kollégáktól, illetve át tudnak adni információkat

Személyiségbeli elvárások:

  • Problémamegoldás, kreativitás

  • Jó kommunikációs készség

  • Analitikus gondolkodás

  • Terhelhetőség és felelősség vállalás

  • Szervezőkészség és precizitás

Egyéb információ az állásról:

  • Kezdés: 2018. szeptember 1.

  • Jogviszony: Alkalmazotti jogviszony

  • Munkavégzés helye: Budapest

  • Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Érdeklődés esetén az önéletrajzokat –nettó fizetési igény megjelölésével- a Jelentkezés gombra kattintva várjuk.

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás