Értékesítési menedzser

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Az Aegon Magyarország Biztosító Zrt. megbízott partnere, az Észak-Buda Ügynökség

ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSERT

keres meglévő csapatának irányítására.

Feladatok:

  • A vezetőhöz tartozó pénzügyi tanácsadók irányítása, motiválása, mentorálása

  • Értekezletek és teljesítményértékelők tartása

  • A meglévő csapat továbbfejlesztése

  • Képzéseken, tréningeken való részvétel

  • Új, innovatív értékesítési ötletek megvalósítása

  • Ügyfeleink elégedettségségének növelése

  • Értékesítési célkitűzések elérése

Elvárásaink:

  • Biztosítási/Banki területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Meggyőző kommunikációs készség és értékesítési szemlélet

  • Jó problémamegoldó készség

  • Döntéshozatal és felelősségvállalás

  • Siker- és eredményorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Átlag feletti jövedelem

  • Értékesítési célok teljesítéséhez kötött bónuszok

  • Stabil, multinacionális vállalat

  • Önálló és felelősségteljes munkakör

  • Folyamatos szakmai  és vezetői képzések

  • Dinamikus, motivált csapat

 Lépj velünk! Küldd el fényképes Önéletrajzod!

Szakterületek

  • Bank / Biztosítás / Pénzintézet

Munkavégyés helye

  • III. kerület