Energiairányítási rendszer-felelős

DENSO Gyártó Magyarország Kft.

A DENSO Corporation 1949-ben a Toyota-csoportból kiválva alakult meg Japánban.

A cégcsoport vállalatai elsősorban járműipari beszállítóként komplett rendszereket terveznek és gyártanak. Termékei között szerepelnek közös nyomócsöves befecskendező rendszerek (Common Rail), légszűrők, légkondicionálók, gyújtógyertyák, benzines injektorok, rendszervezérlő eszközök.

A DENSO Gyártó Magyarország Kft. keres székesfehérvári csapatába

Energiairányítási rendszer-felelős (épületkarbantartás)

munkatársat

FELADATOK:

  • Energia - fogyasztással és megtakarítással kapcsolatos adatok gyűjtése, összesítése, a változások követése. A gyár CO2 kibocsátásának nyomon követése és dokumentálása).

  • Energia megtakarítással kapcsolatos megbeszélések szervezése, kapcsolódó beszámolók elkészítése.

  • Aktív közreműködés külső cég által vezetett auditokon.

  • Belső auditok tervezése, lefolytatása, az ezzel kapcsolatos dokumentációk kezelése

  • Hatósági ügyintézés

  • Prezentációk és fordítások készítése magyar és angol nyelven.

  • Szervezési és dokumentációs feladatok ellátása.

ELVÁRÁSOK:

  • Villamosmérnöki vagy középfokú villamos ipari végzettség

  • Energetikus végzettség előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret

  • Kiemelkedő elemzési képesség és rendszerszemlélet

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Önálló és együttműködő munkastílus

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi munkakörnyezet

  • Fiatalos, lendületes csapat

  • Versenyképes bérezés,béren kívüli juttatási rendszerrel

  • Negyedéves bónusz

  • Munkába járás támogatása

  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság

Munkavégyés helye

  • Székesfehérvár