Senior tanácsadó

Assessment Systems Hungary Kft.

Folyamatosan növekvő, sikerorientált csapatunkba keresünk:

SENIOR TANÁCSADÓ

FELADATOK:

  • Ügyfelekkel történő tárgyalás és kapcsolattartás (Sales és Key Account Management)

  • Tanácsadási projektek előkészítése és vezetése

  • Tanácsadási projektek (személyiség tesztelés és 360 fokos felmérések) eredményeinek elemzése, ezekhez kapcsolódó egyéni és csoportos vezetői visszajelzések kivitelezése

  • AC/DC projektek kivitelezése

  • Kompetencia- és talent menedzsment modellek megalkotása és fejlesztése

  • Szakmai cikkek és előadások megírása és megtartása

AKIT KERESÜNK:

  • Határozott, magabiztos fellépés

  • Önállóság

  • Cselekvésorientáltság

  • Üzleti és stratégiai gondolkodás

  • Munkapszichológia, tréningek és személyiségtesztek iránt való érdeklődés

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

  • Haladó szintű ms office ismeretek

  • Közgazdász/pszichológus végzettség

  • Hr szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat

  • Ügyfélmenedzsmentben szerzett legalább 5 éves tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Multinacionális légkör, nemzetközi szintű továbblépési lehetőségek

  • Saját iparágukban piacvezető ügyfelek

  • Önálló és rugalmas munkavégzés

  • Változatos munkafeladatok

  • Személyre szabott képzési és fejlődési lehetőségek

  • Világszinten elismert személyiségmérési- és teljesítmény előrejelzési módszertan megismerése és alkalmazása

  • Összetartó és erős szakmai csapat

Amennyiben érdekli a pozíció, kérjük küldje el nekünk magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát 2018. október 24-ig!

Önéletrajza elküldésével hozzájárul, hogy személyes adatait az Adatvédelmi Szabályzatunknak (www.hu.asystems.as/adatvedelmi-szabalyzat) megfelelően kezeljük és csak az ott meghatározott célokra és időtartamban használjuk.

Kézségek

Az Assessment Systems Hungary az Assessment Systems Group tagjaként a magyarországi és a kelet-közép-európai térség meghatározó HR tanácsadó cége. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan csapattagokra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerekben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó üzleti környezetben

Szakterületek

  • Egészségügy / Szociális ellátás