SZERSZÁMTERVEZŐ ÉS RAJZOLÓ

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Multinacionális hátterű közel 700 fős autóipari beszállító partnercégünk budapesti telephelyére jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelölteket:

Szerszámtervező és rajzoló

Feladatok:

  • Profilok, tömítések, kiegészítők (gépészet) gyártási rajzainak megszerkesztése

  • Új termékek, alkatrészek (CAD-adatok) integrálása a PLM-ben (AGILE) adatbázis rendszerben

  • Megmunkálási rajzok és információk feldolgozása a gyártócégek részére, a gyárthatóságra és a költségekre vonatkozóan

  • Egyedi megoldások kiviteli rajzainak kidolgozása és ezeknek az elkészült projekt dokumentációknak a rendszerezése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki, szakirányú műszaki tervező végzettség

  • AutoCAD szoftver 2D CAD rendszer ismerete, és 3D-ben szerzett tapasztalatok (például: Inventor)

  • Önálló munkavégzés, kreativitás, rugalmasság

  • Prezentációs eszközök, programok ismerete (MS-Office)

  • Angol vagy német nyelvtudás

  • Továbbképzésre való hajlandóság

Amit Megbízónk nyújt:

  • Multinacionális környezet

  • Dinamikus karrierépítési lehetőség

  • Versenyképes fizetés

  • 13. havi fizetés

  • Teljesítmény alapú prémium

  • Cafeteria

  • Karácsonyi juttatás

  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége

  • Egészségbiztosítás

  • Biztonságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el a magyar- és az idegen nyelvű önéletrajzait!

Üdvözlettel,

Vancsa István

ügyvezető partner

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Mobil: 30/9638 202

jobmax.hu

Looking for the Best.....

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés