TEB rendszerszakértő (Budapest)

Magyar Államvasutak Zrt.

MÁV-csoport

MÁV Zrt.

TEB rendszerszakértő

Helység

Budapest

Terület

Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Munkaidő

Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • szakmailag irányítja és felügyeli a MÁV hálózatán telepített valamennyi vontatási alállomás komplex vizsgálatát, karbantartási, hibaelhárítási és javítási tevékenységét

  • tervezi, szervezi, irányítja és ellenőrzi a rendszeres karbantartási munkákat

  • felügyeli az idegen kivitelezők és a társszolgáltatók által végzett munkákat

  • véleményezi a területét érintő terveket, részt vesz a technológiák korszerűsítésében

  • szakmai ellenőrzéseket, vizsgálatokat végez az alállomások területén

  • felügyeletet lát el a vontatási alállomások biztonságos üzemeltetése, az előírt szabványok betartása, illetve betartatása érdekében

  • biztosítja és folyamatosan ellenőrzi az utasításokban, jogszabályokban megfogalmazott előírások betartását

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (villamosipari szakképzettség)

  • idegen nyelvtudás (előny az angol és/vagy német és/vagy orosz nyelv)

  • felsőfokú erősáramú mérnök szakvizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít a munkabér folyósítása mellett)

  • 19/2011 NFM rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga (biztosítóberendezési szakszolgálat, amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít a munkabér folyósítása mellett)

  • legalább 3 év szakterületen szerzett szakmai tapasztalat

  • 1 év munkaszervezési gyakorlat

Amit ajánlunk

  • széleskörű cafetéria

  • utazási kedvezmény

2018.10.15.

Bővebb felvilágosítást ad

Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01-59-22

Várjuk jelentkezését!

Szakterületek

  • Energetika / Villamosság