Ingatlankezelési szakügyintéző (Budapest)

Magyar Államvasutak Zrt.

MÁV-csoport

MÁV Zrt.

Ingatlankezelési szakügyintéző

Helység

Budapest

Terület

Ingatlanüzemeltetés

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Munkaidő

Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a Nemzeti Eszközkezelő Zrt. (továbbiakban NET Zrt.) kezelésében lévő ingatlanok üzemeltetési feladatainak teljes körű koordinálása, megszervezése és nyomon követése

  • műszaki felmérők és a területi kollégák által megküldött dokumentációk szakmai ellenőrzése és továbbítása a NET Zrt. részére

  • kapcsolattartás a NET Zrt. munkatársaival, szakmai egyeztetés a feladatkörnek megfelelően

  • az üzemeltetett ingatlanok hibajavításainak kezelése, műszaki ellenőrzése

  • ajánlatadások, megrendelések kezelése, felülvizsgálata és naprakész nyilvántartása a megbízási szerződésben meghatározott feltételek szerint

  • költségbecslések készítése

  • kötelező havi adatszolgáltatások, statisztikák összeállítása

A munkakör betöltésének feltételei

  • magasépítő, építész, épületgépész, épületvillamossági vagy műszaki menedzser diploma

  • legalább 2 év ingatlanüzemeltetés vagy irodaházüzemeltetés vagy önkormányzat lakásügynél szerzett szakmai tapasztalat

  • szakterületét érintő hatályos jogszabályok ismerete

  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely

  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára

  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás

  • belföldi és nemzetközi utazási kedvezmények családtagok számára is

  • szakmai fejlődési lehetőség

2018.10.01.

Bővebb felvilágosítást ad

Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01-59-22

Várjuk jelentkezését!

Szakterületek

  • Asszisztencia / Adminisztráció