Pénzintézeti Folyamatszervező

S&K Human-Logistics Kft.

17 éve a piacon lévő, 35 fős Szoftverfejlesztő Megbízónk csapatába

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Pénzintézeti folyamatok felmérése, kialakítása

  • Banki rendszerek bevezetésének előkészítése, követelmények azonosítása

  • Specifikációk készítése, dokumentáció készítés koordinálása

  • Fejlesztési feladatok megoldásának tervezése.

  • Tesztelés megtervezése és irányítása

  • Kapcsolattartás a megrendelővel, a megrendelő elvárásainak feldolgozása

  • A megrendelő követelmény meghatározásának támogatása

Elvárások:

  • Minimum 2 év pénzintézeti és 1-2 év államháztartási projekt környezeti tapasztalat

  • Gazdasági, Pénzügyi, vagy Gazdasági-informatikai felsőfokú végzettség

  • Analitikus gondolkodás

  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

  • Rendszerszemlélet

  • Folyamatalapú gondolkodás

  • Proaktív hozzáállás

  • Megbízhatóság és csapatmunka

  • Gyakorlat MS Office eszközök használatában

Előny:

  • Rendszerkiváltási, migrációs projekt tapasztalat

  • Banki, vagy vállalatirányítás informatikai rendszer bevezetési, tesztelési projektben való részvétel

  • Passzív banki termékek ismerete

  • Projekt módszertani vagy PM ismeretek

  • UML vagy egyéb folyamattervezési ismeretek (pl. EA)

  • Államháztartási ismeretek

Egyéb információ:

  • Hosszú távú, stabil munkahely (3-as metró vonalán)

  • Versenyképes kompenzációs csomag

  • Fejlődési lehetőség, tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvétel

  • Meghatározó banki szereplőknél szerezhető tapasztalat

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal lehet.

Szakterületek

  • Bank / Biztosítás / Pénzintézet