Termékfejlesztő

Accell Hunland Kft.

A holland székhelyű Accell Group közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpár alkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Európában a bevételek tekintetében piacvezető szerepet tölt be. A csoport 3000 munkavállalót foglalkoztat 18 országban világszerte. A termékeit közel 70 országban értékesíti.

A tószegi gyárból, amely 15 éve zöldmezős beruházásként indult, több mint 2,5 millió hagyományos és elektromos kerékpár gurult már ki. Jelenleg munkatársat keresünk

TERMÉKFEJLESZTŐ

munkakörbe.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Számítástechnikai ismeretek

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, német nyelvismeret előnyt jelent

  • Önálló munkavégzés, precizitás, kreativitás, konstruktivitás

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Alkatrészjegyzékek készítése és követése

  • Alkatrészek specifikációjának karbantartása

  • Együttműködés a gyártástervezés részét képező előkészítő folyamatokban

  • Kapcsolattartás a vevőkkel technológiai kérdésekben

  • Raktárkészlet figyelemmel kísérése, túlkészletek megelőzése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag

  • Érdekes, kihívásokkal teli feladatok

  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát juttassa el az alábbi elérhetőségre.

ACCELL HUNLAND Kft.

5091 Tószeg, Parkoló tér 1.

Szakterületek

  • Beszerzés / Logisztika / Szállítás

Munkavégyés helye

  • Tószeg